Zapneme si počítač alebo mobil a naše kroky sú jednoznačné. Otvoríme internetový prehľadávač a pravdepodobne navštívime niektorú z najčastejšie navštevovaných stránok . No pokiaľ vás už začínajú nudiť a momentálne nie ste svedkami žiadnych zaujímavých príspevkov, zrejme by ste chceli zabiť čas nejakou novou a zaujímavou stránkou, o akej ešte neviete. Práve preto mi dovoľte vybrať a odporučiť niektoré weby, pri akých vám príjemnou či zábavnou cestou utečie čas a navyše sa aj niečo dozviete. Poďme na to.

kancelář

Bored Panda (.com)
Je webom, ktorý bol doslova stvorený pre spomenuté prípady, kedy by ste radi surfovali po nete, no nenapadá vás konkrétna téma či stránka. Na Bored Panda (znudená panda) nájdete vždy aktualizované zaujímavosti na akúkoľvek náhodnú tému, určite vás niektorý z článkov osloví a pozriete si i prečítate rôzne zábavné informácie. Ideálny web pre oddych, ale aj k načerpaniu nových poznatkov či správ, o akých mnohí netušia.

TED (.com)
Túto stránku skrátka musím spomenúť a mrzelo by ma, ak by som tak nespravil. Nájdete na nej zaujímavé poznatky, nápady a prezentácie na akúkoľvek tému, ktorá sa dotýka nás, ľudí. Veľa zaujímavých postrehov na vás čaká napríklad z oblasti vedy, sociálneho života, zdravia, politiky,… na každú tému nájdete viacero video prezentácií. Web poteší každého „filozofa“ a človeka, ktorý si rád vytvára na veci názor.

aplikace v počítači

Laughing Squid (.com)
Je vlastne takým blogom, do akého prispievajú viacerí autori so samými zaujímavými témami. Je prekvapujúce pozrieť sa, koľko nápaditých tém a článkov nájdete na jednom blogu. Nejde o žiadne klišé ani typické bulvár články s obsahom piatich bezduchých viet a fotkou obnaženej celebrity, ale o skutočne kvalitné články s originálnymi témami, ktoré určite rozšíria vaše obzory, ale aj pobavia.