Pri hľadaní kamarátky si mnohé pripadáme ako popolušky. Ženy sú nevyspytateľné a nikto nedokáže povedať, čo sa v ich mysli deje. Nie ste si istá o vašej známej, či ste spriaznené duše alebo vás len využíva? Zopár rád tomu určite pomôže.

svoboda

Dajte na vnútorný pocit
O tom, že ženy majú silnú intuíciu niet pochýb. Preto by ste nemali zavrhovať vaše názory, ktoré prichádzajú z vnútra. Ak ste si s niekým nesympatická, zoznámenie s človekom a vzájomné spoznanie sa tomu môže pomôcť. Ak však negatívne pocity pretrvávajú, nemáte dôvod sa s ňou schádzať, keďže je dôležité, aby ste si uchovali vnútorný pokoj.

Negativistka
Poznáte takých ľudí, ktorí sa stále iba sťažujú a nedokážu sa pozrieť na svet z tej lepšej stránky? Potom by ste sa im mali vyhýbať. Aj keď si s niekým padnete do oka, neustále sťažovanie sa a skleslá nálada vám neprinesie z tohto vzťahu nič, iba ak vrásky na čele. Opäť je dôležité nájsť vo vzťahu, hoci len kamarátskom, samú seba. Pri negatívnych komentároch to pôjde len veľmi ťažko.

Pozor na reči
Ďalším varovným signálom, ktorý si všímajte, je ohováranie. Ak nepatríte do spolku dedinských klebetníc bez štipky empatie, potom sa týmto kruhom zďaleka vyhnite. Niekedy je síce zaujímavé počúvať o osudoch druhých, ale najlepšie spravíte, ak  budete mať informácie z prvej ruky. Ďalším nebezpečenstvo je, že nikdy neviete, kedy príde rad na vás. Ako sa teda môžete zveriť kamarátke, ktorá pri prvej príležitosti všetko vyrozpráva?

přátelství

Vzťah s nikým
Pamätajte, že kamarátstva sú o tom, že do nich každá niečo vloží. Aj keby ste sa neviem ako snažili, takýto vzťah nemá budúcnosť. Je to rovnaké ako vzťah s partnerom. Nemôžete očakávať úprimnosť ak ten druhý je tam takpovediac do počtu. Preto vážte aj to, či obetuje rovnaký čas a záujem. To platí aj o vás. Ani neviete, a budete mať kopec kamarátok, ale žiadnu ozajstnú priateľku.