Aj keď ste sa už pred tým stretli, konečne nadíde chvíľa, kedy budete môcť použiť svoje ženské zbrane a ukázať sa mu aj z inej stránky, ako vás vidí v práci, či medzi priateľmi. Výber oblečenia je dôležitý vždy, ale v tomto prípade si treba dať záležať dvojnásobne.

modelka

Oči hlboké ako oceán
Nech sa už hovorí čokoľvek, muži milujú naše krivky, ale zbožňujú naše oči. Teraz, keď budete mať pre seba chvíle hľadiac si dlho do očí, ukážte mu, že tie vaše sú unikátne a najkrajšie. Ak máte modré alebo zelené oči, vyberajte si top čo najviac podobný ich farbe, aby vynikli. Neodhaľujte príliš veľa, aby sa nestalo, že vám bude počas stretnutia viac pozerať do výstrihu ako do tváre. Nie je nič zlé na tom, ak ho budete hravo provokovať krásnym dekoltom. Nechajte však najlákavejšie tajomstvá na neskôr a môžete si byť istá, že nesedíte na poslednej káve. Ak máte súmernú postavu, šaty vo farbách očí vás vystrelia na top rebríček a máte vyhraté. Ak máte tmavšie oči a vlasy, naopak, voľte žiarivejšie farby, v ktorých budete vyzerať radostnejšie a kontrastnejšie.

kráska

Do divadla, na pláž či na drink?
Muži tiež občas radi prekvapia, preto zistite, kam vás chce vziať. Vyhnete sa tak faux-pas, že prídete na koncert vo filharmónii v roztrhaných rifliach. Môže sa stať aj to, že pôjdete na vianočné trhy, a vaše minišaty vám dopomôžu iba k jednému – poriadnemu prechladnutiu.

Rifle
Nielen vy, ale aj on má rad rifle. Ak vám to príležitosť umožňuje, vyberte také, čo vám sedia najlepšie a sú obtiahnuté. Tento typ vytvaruje zadnú časť a vráti ho späť do školských časov. Nechajte ho objaviť znovu svoju mladosť a tak pridať večeru spontánnosť.

Decentná dáma
Pri návšteve divadla alebo na koncerte vážnej hudby skúste vynechať krikľavé farby. Minišaty v decentnom strihu dokážu divy. Čierna vás nesklame, ale pridajte farebné doplnky, aby sa z rande nestalo smútočné posedenie.

Letný flirt
Ak ste ho spoznali na exotickej dovolenke, dajte voľnosť svojej mysli a zahrajte farbami v jeho očiach. Plážová móda je pre letný flirt ako stvorená. Najvhodnejšie sú farebné bikini, ktoré presvitajú cez jemné plážové šaty a tak mu umožňujú fantazírovať o tom, čo spolu ešte zažijete. Tento typ fandí aj menej súmerným postavám, pretože bikini sa dajú zameniť za celé plavky alebo kompromis bikín a plaviek v moderných strihoch. Šaty je potom možné vytvoriť aj z pestrých letných šatiek, stačí sa naučiť zopár šikovných trikov, ako šatku uviazať.

Veľa šťastia, dámy, ku krásnemu oblečeniu nezabudnite zaradiť dávku sebavedomia a výsledok bude stáť za to.