Ak sa na Slovensku rozhodnete navštíviť nejaký masážny salón a dopriať si kvalitný relax, dnes už máte na výber niekoľko zaujímavých možností. Nemusíte ísť len do zdravotného strediska na klasickú masáž chrbta či končatín, ale môžete objavovať aj exotickejšie postupy a zážitky!

Viacerí ste možno oboznámení napríklad s Thajskou masážou, ale počuli ste takisto o tantrickej? Počuť ste o nej pravdepodobne počuli alebo ste sa o nej niečo dočítali. A podľa toho súdite, že ide o typ akejsi erotickej masáže.

Žena v posteli, romantika

A vo svojej podstate máte pravdu. Ale bola by chyba mýliť si ju s erotickou službou, aká sa poskytuje napríklad v priváte. Pri tantrickej masáži síce môže prísť a často prichádza k orgazmu, ale ten tu nie je pointou. V ideálnom prípade by sa mal dostaviť až v závere, aby ste si stihli dokonale užiť princíp a postup samotnej masáže. Pretože tá je veľmi príjemná a k nášmu telu pristupuje ako k schránke, ktorá si zaslúži iba to najlepšie. A to vrátane erotickej rozkoše.

Tantrická masáž sa preto spravidla venuje senzuálnym dotykom po celom tele. A pri svojom postupe sa senzuálnymi dotykmi orientuje aj na erotogénne zóny či dokonca na zónu intímnych mužských aj ženských partií, ktoré majú v tantre pomenovanie lingam (penis) a joni (vagína). A hoci to možno niektorých čitateľov pobúri, nemení to nič na fakte, že masáž v týchto bodoch prináša najintenzívnejšie uvoľnenie. A tú iný druh masáží (aspoň pokiaľ nám je známe) neposkytuje.

Nahá žena

Súčasťou pri týchto postupoch je teda tiež nahota. U masérky aj u zákazníka. Všetko sa vykonáva v súkromných a ideálne prispôsobených priestoroch. Tantra masaze Tantradiamond.sk ponúkajú rezerváciu ako aj podrobný popis svojich ponúkaných služieb online.

  • Ide o bohatú ponuku, pri ktorej si nájdu to svoje zvedaví začiatočníci, tak aj skúsení prívrženci kvalitnej tantry.