Muži sa tiež chcú pekne a zaujímavo obliekať a dokázať ostatným, že aj oni majú zmysel pre módu. V prípade mužskej populácie je štýl obliekania oproti ženám mierne odlišný. Zatiaľ čo ženy preferujú skôr elegantný štýl obliekania, nosia košele, sukne či lodičky, v prípade pánov je najobľúbenejšími kúskami pánska mikina. V dnešnej dobe sa nemusíte báť nosiť mikinu aj na verejnosti. Už dávno neplatí, že mikiny sú určené najmä pre športovcov či vyznávačov hiphopového, voľného štýlu. Dnes sa mikiny radia medzi plnohodnotný kúsok oblečenia ako v prípade mužov, tak aj žien. Mikinu si môžete obliecť do reštaurácie, obchodu či kaviarne. Nikto sa nebude pohoršovať nad tým, čo máte oblečené. Dôležité však je, vybrať si tú správnu mikinu vhodnú pre vás. Aj pánske mikiny môžu byť v rôznych dĺžkach, štýloch či farbách.

biela mikina

Mikiny s kapucňou.

Klasická mikina bez zipsu s kapucňou je najbežnejšou a aj najpopulárnejšou variantou panských mikín. Touto mikinou nič nepokazíte. Práve naopak. Aj na prvý pohľad jednoduchým obyčajným kúskom dokážete svoje okolie skutočne zaujať.

Mikiny na zips.

Ponuka panských mikín je taktiež bohatá na mikiny so zipsom. Práve zips robí z takejto mikiny vhodný kúsok oblečenia, ktorý si dokážete vyzliecť za zlomok sekundy. Mikiny na zips sú mimoriadne praktické a taktiež moderné.

biela mikina

Je už len na vašom osobnom zmysle pre módu, aký typ mikiny si zvolíte. Taktiež je len na vás, akej farby mikinu budete nosiť. Pokiaľ sa však neviete rozhodnúť a nie ste príliš extravagantný typ, čierna, biela a šedá sú farby, ktorými nič nepokazíte a predsa budete štýlový. Dôležité je, aby vaša mikina bola aj kvalitná a tak pôsobila aj na ľudí. Na stránke bigstarjeans.sk si môžete pozrieť aktuálnu ponuku moderných originálnych panských mikín. Vyberte si svoj moderný kúsok ešte dnes a očarte svoje okolie peknou mikinou.