Občas sa človeku naozaj nechce veriť tomu, že si konečne vezme svojho partnera, lásku svojho života. Vždy som sa chcela vydávať, ale nikdy som akosi nerozmýšľala nad tým, že ma niekto môže požiadať o ruku. Dokonca aj s mojím „už“ snúbencom som si vždy predstavovala, ako spolu budeme kráčať k oltáru. Ale napriek tomu, že som si to neustále predstavovala, nevedela som si predstaviť, že si predo mňa kľakne a že sa ma naozaj raz opýta či si ho vezmem. Bolo to pre mňa niečo neuveriteľné, niečo, čo som akosi nedokázala predýchať. Na malú chvíľu si dokonca asi aj myslel, že mu poviem nie, pretože som sa tvárila naozaj vystrašene.

nevěsta

Na žiadosť o ruku jednoducho človek nikdy nie je celkom pripravený, dokonca ani vtedy, keď je skutočne presvedčený o tom, že je. Hlavne vtedy, keď to absolútne nečakáte a je to pre vás ohromné prekvapenie. Ak to už tušíte, aspoň sa na to viete ako tak pripraviť.

No samozrejme, keď som sa z toho šoku spamätala, začala som plánovať, ako sa len dalo. Dokonca som si aj kúpila plánovač, aby som mala jasno v tom, čo potrebujem ešte vymyslieť, čoho sa musím držať a čo môžem odložiť na neskôr. V prvom rade sme samozrejme riešili ľudí, ktorých chceme zavolať. Tak sme robili zoznam, volali sme im, snažili sme sa ich nejako skontaktovať a taktiež sa ich opýtať, s čím sú ochotní pomôcť, lebo to jednoducho ku plánovaniu nášho veľkého dňa patrí a vždy sa nájdu ochotní ľudia, ktorí vedia pomôcť. Osobitne sme riešili svadobne menovky.

jmenovka

Chcela som, aby každý hosť vedel, že si ho vážime a práve preto sme chceli mať osobitne napísané všetky veci a neorientovať to len na rodinu tú a tú. Preto sme boli veľmi radi, keď sme našli firmu, ktorá to skutočne vybaví tak, že sa z toho budeme radovať. Čo vám poviem, naozaj sa teším, aj keď mám ohromne veľký stres, neviem sa dočkať, kedy už budem manželkou.