Nie jedna žena trpí komplexmi preto, že má medzi prednými zubami viditeľnú medzeru. Ale dámy s tvárou husto pokrytou pehami. Tie taktiež neraz rozmýšľajú nad rôznymi spôsobmi, ako túto „nedokonalosť“ zakryť. Ženy nebláznite! Všetko to, čo sa vám zdá nepekné, je pre opačné pohlavie sexy!

oči

Vycerte na nich zuby  
 
Medzierka medzi zubami. To je jedna zo známych chybičiek krásy, ktoré vraj muži milujú. Veď nie jedna hollywoodska herečka, túto drobnosť vystavuje na svetlo sveta a ešte jej za to aj dobre platia. Takže ak patríte k ženám, ktorých chrup vyzerá takto špeciálne, určite sa za to nemusíte hanbiť, alebo svoju medzeru skrývať.
 
Pehavá
 
Pehy sú IN. O tom dnes už vieme všetci. Ak je však vaša tvár týmito bodkami krásy doslova pokrytá, máte vyhrané. Je smutné, že mnoho dievčat vďaka svojim pehám, v období dospievania trpí komplexmi. Vedzte, že ide o jednu z najkrajších hračiek prírody, takže sa svoju tvár nesnažte žiadnym spôsobom meniť!
 
Znamienko krásy je krásne
 
Znamienko krásy na tvári taktiež neteší nejednu ženu. V tomto prípade, ale hovoríme o naozaj sexy chybičke. Tie, ktoré už pochopili, ako je takáto malá bodka príťažlivá, ju nie len že neskrývajú, ale dokonca zvýrazňujú ceruzkou na oči, alebo inými kozmetickými pomôckami.

modelka
 
Vlasy a nechty môžu byť aj krátke
 
Máte nekvalitné vlasy? Áno je pravda, že platí všeobecné presvedčenie, že muži chcú ženy s dlhými vlasmi. Avšak dnes nežijeme v dobe kamennej, takže aj vnímanie krásy je celom iné. Ak máte zlú kvalitu vlasov, nebojte sa siahnuť po odvážnom, krátkom strihu.
Podobné je to aj s nechtami. Ak nepatríte k tým šťastnejším, ktorým nechty narastú do akejkoľvek dĺžky, prestaňte týrať seba aj svoju peňaženku nezmyselnými gélovkami, alebo ešte horšie, umelými nechtami. Ruky môžete mať sexy a upravené aj s krátkymi nechtami. Stačí zájsť na manikúru a šikovná baba si s nimi raz dva poradí.