Najlepšie je ak robíme veci tak ako chceme. Nikto nám neradí ani nehovorí čo máme a čo nemáme urobiť. Urobte všetko podľa seba a vykašlite sa na názory iných. Veď predsa koho život to je? Váš! Práve pre to by ste sa nemali zaoberať neprajnými ľuďmi a mali by ste myslieť na seba. Urobte všetko ako chcete vy a podľa vlastného usúdenia.
Názory iných ľudí nás niekedy dokážu veľmi ovplyvniť a my máme pocit, že sme sa rozhodli zle. To ale nie je pravda. Úsudok iných ľudí je často ovplyvnený vlastnými zlými skúsenosťami alebo dokonca závisťou. Ak už si chceme vypočuť niekoho názor mala by to byť naša rodina alebo blízky priatelia. Budeme mať istotu, že nám nechcú ublížiť a teda, že nám radia správne.

dívka

Poznáte ten pocit keď cítite vnútorný impulz, že by ste to mali urobiť takto? Presne to je ten pocit, ktorý by ste mali počúvnuť. Najlepšie rozhodnutia sú tie, ktoré spravíme impulzívne a príliš o tom neuvažujeme. V momente keď začneme nad niečím do hĺbky uvažovať sa v našich myšlienkach stratíme a už nevieme ako ďalej.

skok

Určite vám odporúčam dať na seba aj keby bol celý svet proti vám. Ak si vy myslíte, že je to správne urobte to! Pri najhoršom sa len môžete poučiť z vlastných chýb. Nikto okrem nás nemá právo za nás rozhodovať a na to by sme mali myslieť. Je dobré poradiť sa, no rozhodnutie je už len a len na nás. Počúvajte svoj vnútorný hlas a uvidíte, že to neoľutujete.

svoboda

V živote sa stretneme s rôznymi situáciami a aj ľuďmi. Je to prirodzené a my sa tomu neubránime, mali by sme si ale udržať schopnosť nestranne sa rozhodovať. Je to práve to čo potrebujeme aby sme ostali nad vecou a mali správny úsudok. Len tak si zabezpečíme spokojný a vyvážený život. Robte všetko podľa seba a vykašlite sa na názor ostatných! Je to predsa váš život a sú to vaše rozhodnutia. Prinesie vám to dobrý pocit, že ste zodpovedný za seba a svoje činy.