Veľa párom, mužom aj ženám sú známe rôzne afrodiziaká. Väčšinou potraviny a určité látky, ktoré zvyšujú chuť na sex. Lenže ono v skutočnosti nemusí ísť len o nejaké konkrétne potraviny, v stručnosti môže ísť aj o mnohé iné veci, ktoré skrátka stimulujú ľudskú myseľ a navodia v nej vzrušenie, chuť na sex a teda prirodzene zvýšia libido. Dokonca môže ísť o nejakú erotickú predstavu alebo priamo pohľad na nejaký porno materiál, v skutočnosti je ale veľmi príjemným a hlavne funkčným afrodiziakom tiež masáž.

ruky, masáž

Ale nie klasická. Primárne je na toto určená tantrická alebo senzuálna masáž s prvkami erotiky, viac vám prezradí tag erotická masáž https://bratislavatantra.sk/tag/eroticka-masaz/.

  • Pretože práve táto pracuje s erotogénnymi zónami ľudského tela, s jeho potrebami a uvoľňuje sexuálne bloky.

A dopomáha tomu už len samotný fakt, že človek je v tomto prípade súčasťou erotických pohybov masérky a cíti jej hladké ruky (niekedy aj celé telo) na svojej vlastnej koži. Zákazníčkami však pochopiteľne môžu byť aj ženy či páry a v takom prípade je preferovaný personál opačného pohlavia.

Faktorom sexuálnej energie býva vo všetkých prípadoch aj to, v akej ste kondícii. Telesnej aj psychickej. Napríklad je dobre známe, že vystresovanosť, zhon, nervozita a podobné faktory rozhodne nepomáhajú libidu ani zdravej erekcii. A už vôbec nie dobrému orgazmu. Tieto pocity u mužov ako aj u žien blokujú schopnosť stimulácie a sústredenia sa na kvalitný sexuálny zážitok.

  • A aj o tom sú tantrické masáže, aby pri zákazník dokonale zrelaxoval, oddýchol si pri nich, nachvíľu vypustil z hlavy všetky starosti a načerpal čerstvé životné sily.

blondýna, erotika

Návšteva tantra salónu vyzerá asi tak, že prídete do prostredia so sympatickými a čistými priestormi. Čaká vás úvodná kúpeľ, potom sa pristupuje k úvodnému rituálu namaste a postupne sa začína s masážou. Pri nej len stačí, aby ste sa uvoľnili a precítili príjemné dotyky na vašom tele, ktoré okrem iného podporujú ľudské zmysly, erotickú fantáziu a zvyšujú zmienené libido.