Ak ste sa rozhodli podnikať alebo si založiť blog alebo si vytvoriť online portfólio, kľúčovým prvkom pri realizácii je správna reklama. Či už to prijímame alebo nie, marketing je všade okolo Nás. Vidíme plno bannerov, v televízii Nás akoby prenasledovali milióny reklám a sociálne médiá sú preplnené influencermi, ktorí prezentujú len ďalšie produkty. V podstate nie je možné uniknúť pred svetom reklamy. Možno si myslíte, že je na zvážení, či je potrebná ešte webová stránka, keď väčšina ľudí strávi čas na Facebooku alebo iných sociálnych médiách, no odpoveď je áno! Webové stránky sú stále akýmsi základom pri propagovaní Vašej značky.


kod programování

Pozrite sa na to z vlastnej skúsenosti. Keď dostanete leták, vidíte zaujímavý plagát na nejaký produkt, či kampaň, Váš známy Vám dá odporúčanie ohľadom nejakého produktu, alebo vidíte reklamu na sociálnych médiách. Kam Vás vždy povedú kroky? Jednoznačne na webové stránky.

Webové stránky sú dôležitou súčasťou Vašej reklamy. Pokiaľ sa ľudia zaujímajú o Vašu značku alebo konkrétne produkty, budú vždy chcieť odkaz na webové stránky.

Na webových stránkach totižto očakávame všetky potrebné informácie na jednom mieste. Rôzne sociálne médiá a platformy Nám zobrazujú len štipku reklám a zaujímavých informácií, ale webové stránky zákazníci chápu ako akúsi platformu, kde nájdu všetko potrebné pekne na jednom mieste.


webdesign

Pri tvorbe webovej stránky buďte obozretný! Pretože je veľmi dôležité akým štýlom bude vybudovaná, aký text bude obsahovať, dizajn, etc. Ak ste neistí, ako by ste mali pri navrhovaní Vašej webovej stránky postupovať, tak neváhajte a obráťte sa na Nás. My Vám ponúkame webové stránky a e-shopy na mieru. Navrhneme Vám webové stránky, ktoré budú bezkonkurenčné a budú mať jednoznačný úspech! Vieme čo je v móde a čo zaujme cieleného zákazníka a radi Vám s Vašim cieľom pomôžeme.