Trávite večer v spoločnosti kamarátok a bez partnerov? Uvažujete akým filmom ukončiť večer? Neviete sa rozhodnúť aký žáner zvoliť.. Poradím vám.

popcorn

Magic Mike (Bez nohavíc)
Filmako stvorený pre ženský večer. Film je bránou do sveta mužských striptérov. Hviezdne obsadenie veľmi známych hercov ako sú Alex Pettyfer, Channing Tatum, Matt Bomer určite poteší každú ženu. Pri filme sa zasmejete a užijete si krásu mužských tiel priamo vo vašej obývačke.

šaty

Matky rebelky
Amy, hlavná hrdinka, matka na plný úväzok sa rozhodne, že sa ďalej takto žiť nedá. V jeden deň prišla zmena a po pár drinkoch sa rozhodla premeniť z dobrej matky na zlú, prestala sa toľko starať o denné povinnosti a začala si užívať. Film, pri ktorom sa s priateľkami určite zasmejete, sa vám určite oplatí vidieť.

Ide len o sex ( Friends with Benefits)
Hlavnú úlohu tu hrajú Justin Timberlake a Mila Kunis. Títo dvaja majú už sklamania z lásky dosť a rozhodnú sa iba zabávať. Jedného dňa sa rozhodnú pre typ zábavy určenej pre dospelých. Už podľa názvu určite budete vedieť o akú zábavu ide. Táto komédia vás určite dobre pobaví.

pohovka

Jedz, modli sa a miluj
Kto iný by mohol hrať hlavnú rolu keď nie sympatická Julia Roberts. Príbeh hlavnej postavy Liz, rozpráva o tom, že každý človek, lieči rany po zlomenom srdci inak. Zisťuje, že láska i rozchod dokážu človeka mnoho naučiť a pomôcť mu rozvinúť samého seba.

Coco Chanel
Určite vám Coco Chanel netreba predstavovať. Je to žena, ktorá zmenila svet žien a módy. Film s hlavnou herečkou Audrey Tautou sa vám určite bude páčiť. Opisuje život Coco od detstva v detskom domove. Film ju opisuje ako nezávislú rebelku. Pre mnoho žien je Coco vzorom, a možno aj pre niektorú z vašich kamarátok.

Určite si jeden z filmov vyberiete, keďže každý je iný žáner. Stačí už len pripraviť pukance, deky, otvoriť fľašu vína, usadiť sa a užiť si krásny filmový večer spolu s vašimi priateľkami.