• Choker. Jeden z najpoužívanejších kúskov v poslednom období. Určite si ho pamätáte z detstva či puberty, ako úzky prívesok okolo krku pletený väčšinou z čierneho umelého vlákna. Návrhári sa ním dali inšpirovať a pretvorili ho do rôznych podôb tenkých retiazok, šnúrok s ktorými si vytvoríte vlastnú kreáciu či dokonca rôznych tenkých pásov rifľoviny alebo semišu ozdobených príveskom. Výber je iba na vás.
  • Mom jeans, doslovný preklad mamine rifle, nie je náhodný. Typické pre deväťdesiate roky, často videné aj v kultových seriáloch. Je pre nich charakteristický vysoký pás, ktorý opticky upraví postavu, zúži pás a predĺži nohy. Sú opäť dostupné v rôznych variáciách. Či už jednoduchého strihu ako si ich pamätáte alebo modernejšie potrhané, s nášivkami, umelými perlami alebo rifľovým opaskom.

obchod

  • Crop topy, krátke trička väčšinou nad pupok rôznych strihov a farieb. Práve spomínaný návrat nohavíc s vysokým pásom nahráva týmto typom odevov. V obchodoch nájdete varianty s krátkym aj dlhým rukávom, na ramienka a taktiež krátke svetre či mikiny, ktoré pekne doplnia jarný outfit.
  • Rozšírené nohavice. V našich šatníkoch sa držali dlhú dobu, kým ich vystriedali úzke priliehavé nohavice. Dnes hlásia svoj veľký návrat. Okrem toho, že sú veľmi pohodlné, predĺžia nohy a zakryjú prípadné nedokonalosti. Na výslní sú aj kostýmové nohavice širšieho strihu doplnené o dlhšie sako. V bežný deň alebo pri príležitosti v nich budete určite neprehliadnuteľná.
  • Rifľové bundy, snáď nikdy úplne nevymizli z našich šatníkov, práve pre svoju praktickosť a kombinovateľnosť. Kým pre nedávne obdobie boli typické obtiahnuté verzie tohto typu oblečenia, neurobíte chybu ak si zoženiete takzvanú oversize verziu, teda zdanlivo väčšiu, ako je vaša veľkosť. Tento kúsok sa hodí ku všetkým typom nohavíc, sukní aj šiat. Kombinovateľné s teniskami, čižmami a aj lodičkami. Dostupné sú pre odvážnejšie v rôznych farbách, napríklad v žltej či červenej alebo čiernej.


kráska
Nech sa pri výbere oblečenia rozhodnete akokoľvek, či ste výstredná alebo skôr konzervatívna, určite si zo spomínaných trendov vyberiete kúsok vhodný presne pre vás.