Ak máte pocit, že by ste mali so svojím telom niečo robiť, je veľmi pravdepodobné, že sa nemýlite. Existujú ľudia, ktorí sú naozaj štíhli a aj tak majú zo seba pocit, že by mali zhodiť. Ale existuje aj opačný variant, a to, keď si pribratí ľudia myslia, že sa môžu oveľa viac najesť. Je však jasné, že najlepší je zlatý stred, kedy proste nehrotíte ani jedno, ani druhé. Myslite však na to, že nech sa deje čokoľvek, aj vy by ste si ten stred mali vybrať a držať sa ho. Pretože žiadny extrém nie je dobrý, pre žiadne telo.
 
jahody

Telo by malo byť pre vás niečo ako poklad, ktorý si musíte a aj chcete chrániť. Verte tomu, že keď budete vy sami milovať svoje telo, tak aj vaše telo bude milovať vás. Preto si to držte a verte tomu, že v každom prípade sa budete mať dobre, ale ide len o vás a o váš pocit z toho, čo je okolo vás. Vaše telo je naozaj váš chrám. Tak na to myslite a urobte všetko preto, aby ste naň boli hrdý. Pretože keď naň nebudete hrdý vy, kto nakoniec naň hrdý naozaj bude?

dieta
 
Vždy pamätajte na to, že si môžete pomôcť aj tak, že použijete prípravky na chudnutie. Ani s nimi by ste to však nemali preháňať, ak chcete, aby bolo všetko v poriadku. Niekedy toho naozaj nepotrebujete ku šťastiu veľa. Ale musíte sa tešiť aj z toho, čo je okolo vás. A musíte urobiť niečo preto, aby veci fungovali podľa vás a aby bolo všetko také perfektné, že svoj život budete priam nadovšetko milovať. Ide vám predsa o to, no nie? Každý chce predsa vo finále iba to, aby bol šťastý, tak prečo by ste to nemohli skúsiť vy? Veď presne to je niečo, čo človek ku šťastiu potrebuje úplne najviac, takže už nečakajte a urobte to. Keď budete šťastný, všetko pôjde presne tak, ako to ísť má. A zhadzovanie kíl je jednoznačne niečo, na čo by ste sa mali zamerať, ak chcete byť šťastný. A to je určite niečo, čo pre vás bude vždy dôležité.