Aj ja som https://cs.wikipedia.org/wiki/Severn%25C3%25AD_mo%25C5%2599sk%25C3%25A1_cesta sa veľmi dlho smial každému pánovi, ktorý „nefungoval“ na sto percent. Veľmi dobre si pamätám, ako som si doberal svojho kamaráta, ktorý sa v slabšej chvíľky pri poháre piva veril so svojim problémom. Úprimne, to, že ide o doberanie som takto vnímal asi len ja, pretože daný kamarát so mnou na istú dobu prerušil kontakt. Prešlo pár rokov, no a v podobnej situácii, som tentoraz stál ja. Tabletky na erekciu som veľmi dlhú dobu odmietal (nakoniec som sa im samozrejme nevyhol, a preto som hľadal spôsoby ako svojej mužnosti pomôcť. Aké bolo moje zistenie? Dá sa to aj prirodzenou cestou, no tabletkám sa asi úplne nevyhnete. Za mňa, vám môžem odporúčať produkt Avana https://www.lacnegenerika.to/detail-produktu/generikum-spedra-2/avaforce-100mg, ktorý mi zo všetkých pomohol asi najviac.

Muž sa drží za hlavu a za ním leží žena.jpg

Čo pomohlo a čo naozaj nepomohlo

Všade sa dočítate o tom, že treba zmeniť svoju životosprávu. To bola prvý vec, ktorú som urobil. V mojom prípade to bolo naozaj enormné. Prestal som fajčiť zo dňa na deň, pivo som si dal maximálne v piatok poobede, a to iba malé, každé ráno som chodil behať a moju zdravú stravu mi mohli závidieť aj TOP modelky. Nič mastné, extrémne slané, nič s konzervačnými látkami. Jednoducho veľa zeleniny, ovocia, vlákniny, rýb a k tomu všetkému výživové doplnky a probiotiká.

Muž v športovom oblečení beží po asfaltovej ceste.jpg

Dovolím si povedať, že som naozaj zdravým životným štýlom žil po dostatočne dlhú dobu. Prebehol viac než rok, no erekcia sa nejako obzvlášť nezlepšovala. Najväčšie pokroky som pocítil pri športe, respektíve ihneď po ňom, kedy šli veci pomerne hladko. Čo sa stravy týka, pochopil som, že čím menej zaťažujem svoj žalúdok, tým viac funguje potencia. V podstate by sa dalo, povedať, že aj chuť n a sex ako taká, bola u mňa celkovo vyššia. Z výživových doplnkov môžem odporúčal kotvičník zemný v prášku, ktorý pri dlhodobom a pravidelnom užívaní naozaj čo – to pozitívneho urobil. Ako som spomenul už na začiatku, bez tabletiek to však na sto percent nepôjde nikdy. Avana mi pomohla, avšak tú svoju TOP tabletku si musíte nájsť už sami.