V prvom rade musíme vychádzať z priestoru, do ktorého podlahu hodláme zaobstarať. Potom je tu farba stien a zariadení, ktoré sem musí dokonale zapadnúť. K tomu je ale treba vkus a cit pre architektúru.

pozadí

Uvedieme si teda zopár príkladov:
·        Tmavá podlaha + svetlé steny rozširujú.
·        Tmavé tóny spolu so stropom vedú k optickému zníženiu.
·        Svetlejšie dekory majú zase za cieľ priestor zúžiť, prehĺbiť a dodať mu výšku.
·        Ak by ste zvolili rovnaké farby, všetok priestor stratí svoj tvar.
·        Na výber máte teplé aj studené tóny takmer vo všetkých dekoroch.

Svietime nielen pomocou lustrov
Asi poznáte ten nepríjemný pocit, keď sa vám už nechce na stene hľadať vypínač, ale pritom neviete v tej hustej tme kam šliapnuť. Teraz by sa vám hodila baterka alebo vhodné svietidlo, ktoré by reagovalo na pohyb.

Ak si chcete splniť práve také želanie, potom je potrebné na to myslieť už v počiatku než dôjde k položeniu profilov alebo dlážkovice. Také šikovné riešenie sa hodí ako do interiéru, tak i exteriéru – napríklad pri terase, kde trávite večery grilovaním a zábavou s priateľmi alebo pri schodoch. Konečne už žiadne sviečky, ktoré aj tak nič nevydržia. Áno, je to síce romantické, ale tiež dosť nepraktické.
Jeho hlavné výhody spočívajú v úspore a vode odolnosti. Jednoducho sa zapustí do povrchu, akoby sem odjakživa patrilo. Splní aj tie najnáročnejšie požiadavky každého spotrebiteľa.

Tieto takzvané lucerny sú osadené LED diódami, ktoré majú vysokú životnosť a nízke energetické náklady.
Táto elegancia dokáže zdôrazniť zaujímavé architektonické prvkya to vďaka možnostiam výberu farieb (modrá či biela) a materiálu vrchného krúžku (chróm alebo žula).

obývák

Ďalšie plusové body si u nás získalo vďaka vysokej odolnosti voči teplotám v rozpätí od -20C do + 50˚C. Pri správnej inštalácii navyše odolá aj zaťaženie 1000 kg, čo umožňuje bezproblémovú chôdzu ale aj prejazd cez povrch.
Určite oceníte tiež vyspelú technológiu a nevšedný dizajn, ktorý mnohé inšpiroval ku kúpe aj cez internet. Rozhodnite sa aj vy, čo je pre váš domov najlepšie, tu vám radi poradia https://www.ledprodukt.sk/158-podhladove-svietidla.