Ak patríte k mužom, ktorým nie je jedno, čo si na seba oblečú, pravdepodobne vás bude zaujímať i to, čo bude IN budúcu jar. Áno, najprv musíme úspešne prežiť leto aj zimu. O jari však budeme hovoriť  z dôvodu, aby ste mali dostatok času na zaobstaranie si nových – trendových kúskov. Tentoraz sa zameriame na detaily.

Štýlovo oblečený muž v modrom obleku má vedľa seba položenú koženú tašku.jpg
 
Detaily, detaily a zas detaily
 
Mužská móda sa budúcu jar bude zameriavať na detaily. Preto sa ani vy nesústreďte iba na košele, tričká, nohavice bundy a saká. Urobte si inventúru vo vašich doplnkoch. Čo sú mužské doplnky? V prvom rade sú to pánske tašky , topánky, opasky, traky, kravaty, šatky a šály, ponožky, klobúky, čiapky, šiltovky a taktiež šperky, ako napríklad hodinky, retiazky na krk či náramky na ruku.

Mužské topánky a kravata položené na hnedom podklade.jpg
 
Zlaďte sa do posledného detailu
 

  • Pánske tašky cez rameno by mali vždy ladiť so zvyškom outfitu. Riaďte sa najmä farbami, ale taktiež materiálmi. Ak si na sebe vezmete opasok  z brúsenej kože, tá na taške a , by nemala byť, napríklad,  brúsená a naopak. 
  • Rovnakých materiálov sa snažte držať aj v prípade ostatných doplnkov. Základom je, aby boli topánky, opasok a taška vždy z rovnakého, respektíve aspoň podobného materiálu.
  • Kravata musí ladiť s ponožkami a taktiež s košeľou, oblekom, sakom a nohavicami. Ak si vezmete výraznú kravatu, zvyšok oblečenia by mal byť trošku miernejší. To platí aj o ostatných doplnkoch.
  • Ponožky s výraznými vzormi a krikľavými farbami sú dnes IN. Môžete ich dokonca pokojne nosiť aj do práce. Podobne ako pri kravate, platí aj v tomto prípade to, že sa musíte krotiť v ostatných kúskoch oblečenia a doplnkoch.
  • Traky sú takým malým experimentom už samé o sebe. Ak si pre ne teda rozhodnete, nikdy si na seba nedávajte výraznú kravatu alebo ponožky. Kravata je dokonca niekedy i navyše. Traky by mali farebne ladiť hlavne s opaskom a taktiež s topánkami.