Chceli by ste mať nádherné zábradlie na vašom schodisku vo vašom rodinnom dome? Je čas vymyslieť také, čo sa vám bude najviac hodiť do vášho interiéru. Čo tak skúsiť krásne nerezové zábradlie? Že ste ešte nepočuli o jeho skvelých vlastnostiach? Prinášam Vám úplne nový pohľad na toto úžasné zábradlie, ktoré určite svojou kúpou neoľutujete.

csm_Stainless_Steel_Railings_02_b198f0869b

Pri pohľade na novostavby si isto všimnete aj zábradlia z nerezovej ocele. Tá je nielen krásna z estetického hľadiska, ale aj z toho funkčného. Nehovorím o jeho jednoduchej údržbe a starostlivosti o nerez. Skrášľuje dané novostavby a priestory a tento dizajn si uchováva po celé desaťročia. Špeciálne upravená nerezová oceľ je veľmi odolným a pevným materiál, čo určite oceníte. Viete ho využiť aj v exteriéri. Skvele sa hodí aj na balkóny. Vynikajú v prípradoch kvalitného a trendového dizajnu. Známi architekti používajú zábradlie z nerezu ako veľmi vhodným doplnkom na schodiská. Je jednoduché, ľahko sa udržiava a je esteticky nádherným doplnkom. Nebudeme však hovoriť len o estetickej stránke nerezového zábradlia. Jeho kvality spočívajú aj v schopnosti odolávať aj náročnejším vplyvom, pričom nepodlieha dizajnovému ani technickému poškodeniu. Ide predovšetkým o využitie pevného materiálu a môžete sa dokonca oňho aj oprieť.

Top-Interior-Designer-Vicente-Wolf-Associates-3

Vo vnútorných priestoroch oceníte najmä eleganciu a estetiku kovu, a vo vonkajších priestoroch oceníte kvalitu na náročnejšie podmienky, napríklad po daždi, krupobití alebo hmle, či hrdze, ktorá sa môže vytvoriť po čase. Voľakedy sme hľadeli len na materiály, ktoré sú pomerne lacné, no zanedbávali sme kvality samotného materiálu zábradlia. V dnešnej dobe sme trošku vyberanejší a doprajeme si aj drahšie materiály. Ide nám o kvalitnú kúpu, ktorú nebudeme musieť riešiť o pár rokov znovu, ale nám vydrží po celý život.